Technické údaje Ford S-Max 2.0 TDCi 150 hp 4×4 (2015)

| Značka | Ford |
| Model | S-Max |
| Typ | 2.0 TDCi 150 hp 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 4796 mm |
| Šírka | 1916 mm |
| Výška | 1953 mm |
| Rázvor | 2850 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1898 kg |
| Užitočné zaťaženie | 692 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 285 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2020 dm3 |
| Max. výkon | 150 kW |
| Max. výkon pri | 3500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 350 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 196 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1997 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 139 g/km |
| Cena | 904990 |

























