Technické údaje Mercedes-Benz C 400 4MATIC (2014)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Typ | 400 4MATIC |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4686 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1442 mm |
| Rázvor | 2840 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1730 kg |
| Užitočné zaťaženie | 575 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 480 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 333 kW |
| Max. výkon pri | 5250-6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 480 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2996 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 7,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 173 g/km |
| Cena | 1326160 |






















