Technické údaje Mercedes-Benz B 200 NGD (2014)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | B |
| Typ | 200 NGD |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4359 mm |
| Šírka | 1812 mm |
| Výška | 1590 mm |
| Rázvor | 2699 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1505 kg |
| Užitočné zaťaženie | 515 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 501 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1456 dm3 |
| Max. výkon | 156 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 270 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1250-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 200 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Palivo | CNG |
| Objem valcov | 1991 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,3 kg l/100 km |
| Emisie CO2 | 117 g/km |
| Cena | 715110 |






















