Technické údaje Volvo V60 D2 DRIVe

| Značka | Volvo |
| Model | V60 |
| Typ | D2 DRIVe |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4628 mm |
| Šírka | 1865 mm |
| Výška | 1484 mm |
| Rázvor | 2776 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1537 kg |
| Užitočné zaťaženie | 573 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 692 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 115 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 270 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 119 g/km |
| Cena |

























