Technické údaje Toyota Corolla Verso 2.0 D-4D (2004)

| Značka | Toyota |
| Model | Corolla |
| Typ | Verso 2.0 D-4D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2004 |
| Dĺžka | 4360 mm |
| Šírka | 1770 mm |
| Výška | 1620 mm |
| Rázvor | 2750 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1450 kg |
| Užitočné zaťaženie | 690 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 423 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1563 dm3 |
| Max. výkon | 116 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 280 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1995 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 165 g/km |
| Cena |

























