Technické údaje Renault Thalia 1.2 (2008)

| Značka | Renault |
| Model | Thalia |
| Typ | 1.2 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4261 mm |
| Šírka | 1639 mm |
| Výška | 1439 mm |
| Rázvor | 2473 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 904 kg |
| Užitočné zaťaženie | 440 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 506 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 105 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 167 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1149 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 136 g/km |
| Cena |

























