Technické údaje Renault Clio Grandtour 1.2 (2009)

| Značka | Renault |
| Model | Clio |
| Typ | Grandtour 1.2 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 4228 mm |
| Šírka | 1719 mm |
| Výška | 1513 mm |
| Rázvor | 2575 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1110 kg |
| Užitočné zaťaženie | 488 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 439 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1277 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 107 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 167 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1149 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 135 g/km |
| Cena |

























