Technické údaje Peugeot 308 1.6 THP 125 hp (2013)

| Značka | Peugeot |
| Model | 308 |
| Typ | 1.6 THP 125 hp |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4253 mm |
| Šírka | 1804 mm |
| Výška | 1472 mm |
| Rázvor | 2620 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1375 kg |
| Užitočné zaťaženie | 395 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 470 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1309 dm3 |
| Max. výkon | 125 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 200 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 203 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1598 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 129 g/km |
| Cena | 430500 |

























