Technické údaje Opel Movano 2.3 CDTI

| Značka | Opel |
| Model | Movano |
| Typ | 2.3 CDTI |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 5048 mm |
| Šírka | 2500 mm |
| Výška | 2070 mm |
| Rázvor | 3182 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1816 kg |
| Užitočné zaťaženie | 1484 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 9000 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 9000 dm3 |
| Max. výkon | 100 kW |
| Max. výkon pri | 3500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 285 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1250-2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 133 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2298 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8,0 l/100 km |
| Emisie CO2 | 211 g/km |
| Cena |

























