Technické údaje Opel Antara 2.0 CDTI 150 hp 4×4 (2007)

| Značka | Opel |
| Model | Antara |
| Typ | 2.0 CDTI 150 hp 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 4575 mm |
| Šírka | 1850 mm |
| Výška | 1704 mm |
| Rázvor | 2707 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1845 kg |
| Užitočné zaťaženie | 660 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 420 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1420 dm3 |
| Max. výkon | 150 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 320 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 181 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1991 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 198 g/km |
| Cena |

























