Technické údaje Mitsubishi Lancer Sportback 1.6 MIVEC (2008)

| Značka | Mitsubishi |
| Model | Lancer |
| Typ | Sportback 1.6 MIVEC |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4585 mm |
| Šírka | 1760 mm |
| Výška | 1505 mm |
| Rázvor | 2635 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1375 kg |
| Užitočné zaťaženie | 425 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 288 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1349 dm3 |
| Max. výkon | 116 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 154 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 185 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1590 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 137 g/km |
| Cena |

























