Technické údaje Mitsubishi ASX 1.8 DI-D 150 hp 4×4

| Značka | Mitsubishi |
| Model | ASX |
| Typ | 1.8 DI-D 150 hp 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4295 mm |
| Šírka | 1770 mm |
| Výška | 1615 mm |
| Rázvor | 2670 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1600 kg |
| Užitočné zaťaženie | 460 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 419 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1219 dm3 |
| Max. výkon | 150 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-3000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 198 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1798 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 150 g/km |
| Cena |

























