Technické údaje Mercedes-Benz GL 450 CDI (2009)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | GL |
| Typ | 450 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 5099 mm |
| Šírka | 1920 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Rázvor | 3075 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2550 kg |
| Užitočné zaťaženie | 700 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 620 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2300 dm3 |
| Max. výkon | 306 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 700 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-2600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 3996 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 11,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 307 g/km |
| Cena |

























