Technické údaje Mercedes-Benz GL 450 (2009)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | GL |
| Typ | 450 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 5099 mm |
| Šírka | 1920 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Rázvor | 3075 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2430 kg |
| Užitočné zaťaženie | 720 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 620 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2300 dm3 |
| Max. výkon | 340 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 460 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2700-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 235 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 4663 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 13,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 312 g/km |
| Cena |

























