Technické údaje Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC 4MATIC (2013)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | GL |
| Typ | 350 BlueTEC 4MATIC |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 5141 mm |
| Šírka | 1982 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Rázvor | 3075 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2455 kg |
| Užitočné zaťaženie | 795 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 680 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2300 dm3 |
| Max. výkon | 258 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 620 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 220 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2987 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 7,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 192 g/km |
| Cena | 1801690 |






















