Technické údaje Mercedes-Benz E Kombi 250 CDI (2013)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | E |
| Typ | Kombi 250 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4905 mm |
| Šírka | 1854 mm |
| Výška | 1474 mm |
| Rázvor | 2874 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1885 kg |
| Užitočné zaťaženie | 595 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 695 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1950 dm3 |
| Max. výkon | 204 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 500 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-1800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 232 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2143 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 134 g/km |
| Cena |

























