Technické údaje Mercedes-Benz E 250 CGI BlueEFFICIENCY (2009)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | E |
| Typ | 250 CGI BlueEFFICIENCY |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 4868 mm |
| Šírka | 1854 mm |
| Výška | 1471 mm |
| Rázvor | 2874 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1650 kg |
| Užitočné zaťaženie | 535 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 540 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 204 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-4300 ot./min |
| Max. rýchlosť | 240 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1796 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 6,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 154 g/km |
| Cena |

























