Technické údaje Fiat 500C 1.3 MultiJet (2009)

| Značka | FIAT |
| Model | 500C |
| Typ | 1.3 MultiJet |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 3546 mm |
| Šírka | 1627 mm |
| Výška | 1488 mm |
| Rázvor | 2300 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1095 kg |
| Užitočné zaťaženie | 340 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 185 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 520 dm3 |
| Max. výkon | 75 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 145 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 165 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1278 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 110 g/km |
| Cena |

























