Technické údaje Chevrolet Camaro SS

| Značka | Chevrolet |
| Model | Camaro |
| Typ | SS |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4836 mm |
| Šírka | 1918 mm |
| Výška | 1376 mm |
| Rázvor | 2852 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1769 kg |
| Užitočné zaťaženie | 431 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 384 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 432 kW |
| Max. výkon pri | 5900 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 569 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 6162 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 14,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 329 g/km |
| Cena |



















