TOP články týždňa: Testy KIA ProCeed a Ford Focus Active, krupobitie na východe, nevídané policajné akcie

Čo sa tento týždeň stalo v auto-moto svete? Ako vždy sme pre vás neúnavne mapovali udalosti zo sveta motorizmu a v našom nedeľníku si môžete pozrieť výber toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo sme publikovali.
Vydané  Text: 
### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie články uplynulého týždňa.

Júlové číslo auto motor a šport je v predaji už teraz!

Prečítajte si kompletný obsah nového júlového vydania. Opäť prináša 132 strán tém, testov, zaujímavostí a fascinujúcich článkov zo sveta motorizmu, ale aj technológií, rozhovorov a krásnych fotografií + EXTRA PRÍLOHU na tému dovolenka.

Každú nedeľu pre vás pripravujeme výber článkov, ktoré sme publikovali v uplynulom týždni na webe AUTOVINY.sk. Je to pestrý mix aktualít, tém, testov automobilov a zaujímavostí, ktoré priamo alebo okrajovo súvisia s mobilitou ako takou a autopriemyslom. Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTubeInstagrame.

Aktuálny sadzobník pokút v zahraničí! Toto vám hrozí za porušenie predpisov:

Je čas dovoleniek, čas oddychu. Zároveň je to čas, keď najrýchlejšie dostaneme pohlavnú chorobu alebo pokutu. Obe sú nepríjemné. Kým z jednej sa viete vyliečiť, tú druhú musíte nemilosrdne zaplatiť. Cenník za dopravné prehrešky sa dozviete v tejto tabuľke.

Inzercia
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉ