Magazín

Máme pre vás súťaž! Vyhrajte s Autoviny.sk zaujímavé ceny!

súťaž, autoviny.sk

Prvá Veľká cena Formula 1 je na programe už 20. marca. Keďže je táto sezóna hlavne o úplne nových monopostoch, rozhodli sme sa, že vyberieme ten najkrajší. A pomôžete nám v tom práve vy!

Na našom oficiálnom účte na sociálnej sieti Instagram spúšťame už v stredu 9.3.2022 súťaž, ktorá vyberie najkrajšie auto tejto sezóny. Samozrejme na vašom názore nám veľmi záleží, a preto sme sa rozhodli, že výber necháme na vás.

Hráte o tieto ceny!

Súťažiť môžete o zaujímavé vecné ceny:

Súťaž je vytvorená na základe „pavúka“, v ktorom budú proti sebe postavené tímy na základe minuloročného umiestnenia v Pohári konštruktérov. Prvých 6 stajní postupuje automaticky do druhého kola. Posledné štyri si proti sebe zahrajú prvé kolo.

V stredu 9.3.2022 v príbehu na Instagrame zverejníme prvé kolo súťaže, v ktorom sa stretne Aston Martin Cognizant Formula One Team (7. v ročníku 2022) proti Haas F1 Team (10. v ročníku 2022). Durhou dvojicou, ktorá proti sebe nastúpi je Williams Racing (8. v ročníku 2021) proti Alfa Romeo F1 Team Orlen (9. v ročníku). Postupnosť do jednotlivých kôl súťaže môžete vidieť na obrázku nižšie.

súťaž, autoviny.sk

Pravidlá sú jednoduché!

Ak sa chcete zúčastniť súťaže o vecné ceny musíte splniť len dve kritériá:

Výhercu súťaže, ktorý bude spĺňať všetky podmienky vyhlásime najneskôr v pondelok 14.3.2022.

Momentálne študujem 3. stupeň vysokoškolského štúdia FEI STU. Medzi moje najväčšie záľuby patria moderné technológie a svet automobilizmu. Nebojím sa elektromobility, no taktiež nepohrdnem ani vôňou čerstvého benzínu. Svet sa neustále mení a s tým aj autá, ktoré sú čoraz viac komplexnejšie. Práve túto zmenu budem sledovať s vami! Azda ako každý fanúšik motorizmu, si vždy poriadne oddýchnem pri sledovaní Formula 1.