Magazín

Školský autobus premenili na pojazdné útulné bývanie

Trojčlenná rodina z Ameriky sa rozhodla žiť iným spôsobom života. Mladí manželia s 2 ročným dieťaťom sú stále na cestách v podomácky upravenom komfortnom pojazdnom domčeku. Mysleli na všetko. Na streche sa nachádzajú veľké solárne panely, v úložnom priestore nájdete 4 batérie. Dieťa vyučujú doma.

V autobuse museli** umelo navýšiť strop,** aby stratili pocit ztiesnenosti. V pojazdnom domčeku nájdete plnohodnotnú obrovskú kuchyňu, 1 detskú izbu, spálňu, obývačku, ktorú môžete premeniť na ďalšie postele, kúpeľňu spojenú so záchodom či dokonca krb!

Prerábky ich vyšli na 30 000 dolárov, ktoré získali predajom ich predošlého domu. Vo vnútri školského autobusu, teda, ex-školského autobusu človek nemá pocit, že je v ňom. Nemôžeme ho síce nazvať nehnuteľnosťou, ale ide o skutočne plnohodnotný domov, ktorý by nám na Slovensku cez STK asi neprešiel.

VIDEO:

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.