Inzercia

Advertisement

Kia Ceed Sw

Cena verzus hodnota / Test Kia Ceed SW 1.5 T-GDi Gold+

  • Kia je aj v dobe extrémneho zdražovania automobilov schopná vytvoriť auto, ktoré ponúka vynikajúcu hodnotu za vaše peniaze. Je ňou faceliftovaný Ceed v limitovanej edícii Gold+. Testovali sme ho v kombi verzii SW a s novým motorom 1.5 T-GDi. Kde je háčik?  
  • Fotky z testu KIA Ceed SW 1.4 T-GDI, ktoré sa nevošli do auto motor a športu

  • Aktuálna generácia hatchbackov a kombi Kia Ceed zamerila veľmi vysoko a dnes sa teší priazni slovenských zákazníkov nielen pre svoj dizajn. Vo veľkej miere ľudia dôverujú značke Ceed preto, lebo mali pozitívne skúsenosti s prechádzajúcimi generáciami cee’du. V auto motor a športe sme vyskúšali už všetky varianty nového Ceedu. Hatchback, kombi i športové elegantné kombi s názvom ProCeed, s naftovými i benzínovými motormi, s obomi typmi prevodoviek. Do našich testov v časopise sa však z priestorových dôvodov nevojdu všetky fotografie, ktoré naši fotografi pripravujú. Tie k téme KIA Ceed SW 1.4 T-GDI si môžete prezrieť v nasledovnej fotogalérii:  
  • TEST: Kia Ceed SW 1.4 T-GDI – Nedostatok nedostatkov

  • Nedajte sa zmiasť nezmyselným trendom, ktorému podlieha čoraz viac vodičov. Nová Kia Ceed SW je dôkazom, že klasické kombi dokáže stále ponúknuť viac priestoru a pohodlia než módne SUV.