Poznáme kandidátov na auto roka 2015

Porota súťaže Auto roku zverejnila zoznam 33 automobilov, ktoré sa v nasledujúcom období budú uchádzať o prestížnu trofej. Víťaz bude vyhlásený na budúci rok v marci.
Vydané  Text: 

Zoznam pozostáva z už dnes predávaných automobilov, alebo takých, ktoré sa do predaja dostanú do konca tohto roku a budú dostupné minimálne v piatich európskych štátoch, pričom objem ich predaja má reálnu šancu dosiahnuť najmenej 5 000 kusov ročne. Aktuálny zoznam sa 15. decembra zredukuje na sedem nominovaných automobilov, ktoré postúpia do záverečnej fázy. Víťaz bude vyhlásený 2. marca 2015 na autosalóne v Ženeve. Nominované automobily sú: Audi TT Coupe BMW 2 Active Tourer BMW 2 Coupe BMW i8 BMW X4 Citroen C1 Citroen C4 Cactus Fiat 500X Ford EcoSport Ford Mondeo Hyundai i20 Infiniti Q50 Jeep Renegade Kia Soul Lexus NX Lexus RC Mercedes-Benz triedy C Mercedes-Benz triedy GLA Mercedes-Benz triedy S Coupe Nissan Pulsar Nissan Qashqai Nissan X-Trail Opel Corsa Peugeot 108 Porsche Macan Renault Twingo Škoda Fabia Smart ForTwo Smart ForFour Subaru WRX STI Suzuki Celerio Toyota Aygo Volkswagen Passat
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?