Video: Ken Block je na zimu pripravený

Áno, je čas prezuť na zimné pneumatiky. Ken Block samozrejme zase musí byť extra, na svoj Ford F-150 Raptor obul snežné pásy.
Vydané  Text: 

Ken Block je milovníkom snowboardingu aj adrenalínovej jazdy. Svoje hobby tak spojil do jedného a zadovážil si upravený Ford F-150 Raptor. Na prvom testovaní jeho novej hračky mu v hlbokom snehu robili spoločnosť profesionálni snowboardisti Zak Hale a Ethan Deiss. Ako sa zdá z videa, dobre sa pri tom pobavili. ![5aeKdmw9W50](http://img.youtube.com/vi/5aeKdmw9W50/0.jpg)
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?