Aktuality

Extrémne "Susedské prípady" zo zahraničia! Vadil mu hlasný zvuk výfuku, tak mu ho zaslepil montážnou penou

Ak raz od času sledujete televíziu, určite ste natrafili a s veľkou pravdepodobnosťou aj prepli 180. najhorší seriál vôbec (podľa hodnotenia Česko-Slovenskej filmovej databázy) s názvom Susedské prípady. Príbeh, ktorý priniesol sám život by lepšie nevymysleli ani scenáristi tohto low-costového počinu.

Presuňme sa za oceán, do Ohia kde si majiteľ Fordu Mustang Aaron Robinson našiel od suseda na svojom aute nepríjemný pozdrav. V dopise sa píše, že ho konečne našiel a že mu dáva 14 dní nato, aby si opravil výfuk, nasadil na neho tlmič alebo ho vymenil za pôvodný.

Pravdepodobne to nebude prvý prípad, kedy susedom prekážal športový zvuk osemvalcového Fordu Mustang. Do novej generácie Mustangu totižto výrobcovia pridali okrem iného aj nastaviteľné klapky výfuku. Jeden z módov nesie aj príznačný názov "Good neighbor", v preklade "Dobrý sused".

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie