Aktuality

Tesla Cybertruck v koži tigra?

Je všeobecne známe, že na výrobu karosérie kultového pickupu Cybertruck Tesla použila špeciálnu nehrdzavejúcej ocele „ULTRA-HARD 30X COLD-ROLLED“. Jednou z jej vlastností však je to, že ju nemožno lakovať. Podľa vyjadrenia Elona Muska však budúci majiteľ hlavu v smútku mať nemusí. Svoje auto si bude môcť vylepšiť podľa vlastného vkusu a poslúžiť mu na to majú fólie na karosériu, ktoré sa dnes už bežne používajú. Otázne zatiaľ zostáva, či bude túto premenu ponúkať priamo automobilka, alebo tým poverí špeciálne firmy. Druhou dôležitou otázkou je to, ako to bude s Technickým preukazom vozidla, kde je farba karosérie uvedená.
Video ukazuje, že použitím špeciálnych fólií môže už beztak nezameniteľné auto ešte viac emócií. Tak ako, ktorú z predvedených kreácií by ste si pre svoj vesmírny Cybertruck vybrali vy?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.