Aktuality

VIDEO: Nebezpečné, no zároveň fascinujúce! Vodičovi sa podarilo zachytiť migrujúce stádo jeleňov

Administrátorovi facebook stránky ilovebardejov sa podarilo koncom januára natočiť video, na ktorom je vidieť zasneženú krajinu a migrujúce stádo jeleňov. Celé divadlo sa odohralo na východe medzi obcami Zborov a Chmeľová. Podľa komentárov pod videom nejde o ojedinelý prípad, niektorí len s úžasom sledovali a nezmohli sa ani na vytiahnutie mobilného telefónu.

V každom prípade platí, že na okresných cestách treba byť maximálne obozretný a nikdy nieje na škodu vedieť, čo robiť v prípade ak dôjde k stretu s "lesnou zmesou":

Prečítajte si aj:


Ako postupovať, ak ste zrazili zviera

Redakcia


Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Prvá jazda - Mazda MX-30 (foto: Ondrej Kroutil pre auto motor a šport, 2020)
Testy

Mazda MX-30: Naozaj ekologická

Keď už Mazda niečo spraví, môžete sa staviť, že to bude poriadne. Tento prístup zvolila aj pri svojom historicky prvom elektromobile. A k tomu, či ho potrebujete, zaujíma nezvyčajne úprimný postoj.