Aktuality

HIT INTERNETU: Pes mu za jazdy povedal, aby prepol pesničku. Takto sa mladík vykrúcal po nehode na parkovisku!

Z nehody obvinil psa
Zdroj: pngimg/joj

Zdá sa, že slovenský internet má svojho nového hrdinu. Tomuto mladíkovi z Michaloviec sa podarilo nabúrať do auta na parkovisku, ktorému odbil spätné zrkadlo. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby previnilec nezačal pred kamerou televízie JOJ obviňovať z nehody svojho psa. Ten vodičovi počas jazdy údajne povedal, aby prepol pesničku, čo majiteľa tak vystrašilo, že nabúral do stojaceho auta.

Mladík hovorí o tom, ako psa zatvára do kufra, no on má snowboard, príde cez dierku a „keď je smädný, príde si dopredu, prepni mi pesničku alebo čo mi povie, som sa zľakol“. Potom stihol reportérke prezradiť aj svoje plány na večer: „Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal, zima je vonku… idem sa najesť, pivečko si dám dneska konečne po dlhšom dobe. A večer zase: ženy, drogy, alkohol, herne.“

Túto zaujímavú víziu večera mu však prekazila polícia, ktorá síce na mieste mladíkovi nezistila alkohol v dychu, no pre podozrenie z požitia iných omamných látok ho previezli do nemocnice na ďalšie skúmanie.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie