Autoviny.sk

VIDEO: Takúto opravu výtlkov ste ešte nezažili! Pozeráme sa na budúcnosť?

Istý Dahir Semenov však prišiel s niečím, čo vo svete nemá obdobu - so špeciálnym strojom, ktorý by mohol opravu dier urýchliť niekoľkonásobne. Sú v ňom pripravené záplaty, či špeciálny vyrezávak. A keďže stroje vedia byť oveľa precíznejšie ako ľudský faktor, mašinka precízne vyreže dieru, prebytočný materiál vysaje, vyplní základnou štrkovou vrstvou a následne vloží záplatu.

Náklady na takúto opravu by špeciálne upravený stroj vedel zredukovať takmer o polovicu, a nehovoriac o efektivite, ktorú ponúka. Žiaľ, video na ktoré sa pozeráte je len hudbou budúcnosti. Predstava rýchlej, lacnej a kvalitnejšej opravy by ale nebola na zahodenie, no nie?

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Audi Q8 Sportback 50 e-tron S-line quattro / Konfigurátor
Aktuality

AUDI Q8 E-TRON: Vyskladali sme ideálnu verziu / Audi dáva zákazníkom slobodu v konfigurácii vysnívaného SUV / 4. časť

Audi Q8 e-tron je športovo ladené SUV, ktorého význačnou črtou je výhradný elektrický pohon. Napriek tomu, že v portfóliu značky predstavuje ten najlepší elektrický model spomedzi všetkých SUV, začína na veľmi atraktívnej cene 74 110 eur za zadné partie v štýle SUV-kupé si Q8 Sportback e-tron pýta iba o 2 040 eur viac.