Aktuality

VIDEO: Namiesto Jaguaru dostal k narodeninám BMW. Neuveríte, čo s ním nevďačník urobil!

Chalan zo severoindického mesta Jamuna Nagar dostal minulý týždeň od svojich majetných rodičov narodeninový darček v podobe nového BMW. Ďakovné slová však od svojho syna nepočuli. Namiesto toho sa mladík rozhodol odtlačiť darované BMW do rieky, pretože túžil po aute inej značky. Keď videl, že mu pred domom nestojí vysnívaný Jaguar, ale biele BMW, reakcia na seba nenechala dlho čakať.

Video zachytávajúce biele BMW v rieke sa čoskoro objavilo na sociálnych sieťach. Auto sa po niekoľkých metroch uprostred koryta zastavilo na ostrovčeku a nespokojný oslávenec sa ho pokúšal s miestnymi vytiahnuť späť. Či sa mu to podarilo, nie je zo správ jasné.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.