Aktuality

Audi Q7 sa pri zrážke roztrhlo na polovicu! Takto dopadol vodič, ktorý ho šoféroval:

Na hrôzostrašných záberoch môžete vidieť pozostatky veľkého SUV Audi Q7, ktoré sa po kolízii so stĺpom verejného osvetlenia roztrhlo na polovicu. Tento incident sa podľa všetkého stal niekde v Rusku, no detaily o tom, čo samotnej nehode predchádzalo, sú zatiaľ veľmi obmedzené.

Podľa všetkého vodič do stĺpa vrazil bočnou stranou auta. Nechceme si ani predstaviť, akou rýchlosťou musel ísť, keď náraz dokázal toto niekoľko ton vážiace monštrum roztrhnúť na dve, takmer identické časti. Ešte zaujímavejšie však je, že vodič krátko po nehode odišiel z miesta po vlastných a stihol sa vypariť ešte predtým, než na miesto dorazili policajti. Určití svedkovia dokonca tvrdia, že utekajúci vodič mal po nehode len škrabance.

Audi Q7 sa roztrhlo na mieste B-stĺpika hneď za sedadlami predného spolujazdca a náraz bol taký silný, že jedno zo sedadiel pre cestujúcich v druhom rade vystrelil mimo auta. Je preto veľkým šťastím, že chlapík v aute cestoval sám a pri nehode sa nikomu nič nestalo.

Prečítajte si aj:


Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.