Aktuality

VIDEO: V Tesle natočili porno, o jazdu sa staral autopilot!

Príbeh mal, ako to už pri týchto videách býva zvykom, pomerne jednoduchú zápletku a rýchly spád. Muž jazdiaci v Tesle vyzdvihol dospelú herečku Taylor Jackson na "Tinder rande" a asi po 45 sekundách po stretnutí sa obaja rozhodli vykonať pohlavný styk v aute. Pri expresnom štartovaní orálnym sexom sa pritom vodič stále snažil držať ruky na volante, no po prechode na samotný akt kopulácie už musel prebrať riadenie softvér autopilota.

Zdá sa, že video bolo na portál Pornhub nahrané koncom apríla a v priebehu niekoľkých dní sa dostalo do rebríčka k najvyhľadávanejším. Napriek tomu, že počas natáčania tejto hollywoodskej snímky sa nikomu nič nestalo, Tesla naďalej varuje, že funkcia autopilota nerobí z vozidiel plne autonómne jazdiace jednotky. Táto služba by sa mala používať len za neustáleho dohľadu vodiča a tiež je dobré vedieť, že v prípade nehody je na vine stále ten, kto sedel za volantom.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?