Aktuality

VIDEO: Parkujete na invalidoch? Česi vás vytrestajú svojsky

Aby bol život pre vozíčkarov jednoduchší, boli pre nich vyhradené miesta pre invalidov. Zväčša pár miest v mestách, pred nákupným centrom a podobne, aby sa bezproblémovo vedeli dostať do cieľa. Čo ak ale arogantný šofér napriek upozorneniu** nerešpektuje toto parkovacie miesto?** V Čechách sa s ním popasovali po svojom.

Skupina JM crew, o ktorej sme písali aj v súvislosti VIDEO: Ako potrestať zlodeja? Tento si to zapamätá do konca života! šírila svoju osvetu aj v prípade neslušného parkovania. Byť arogantný sa nevyplatilo chlapíkovi v Chrysleri Crossfire. Po arogantnom správaní našiel na mieste zafóliované auto s nepeknými odkazmi. Pútal pozornosť aj okoloidúcich ľudí v Mladej Boleslavi, takže najhoršie "selfie" promo, ktoré si mohol pripraviť.

VIDEO:

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie