Hyundai radikálne zmení dizajn svojich áut! Takto má vyzerať nová Elantra.

Hyundai dlhé roky presadzoval svoj Fluidný dizajn, ktorý sa venoval najmä krivkám a oblým tvarom. Všetky **modely tejto automobilky však postupne hranatejú,** čoho dôkazom je aj nová i30-ka, Tucson či Santa Fe. V budúcnosti môžeme očakávať, že hrán ešte pribudne. Túto teóriu potvrdzujú aj prvé neoficiálne fotografie modernizovaného sedanu Elantra. Aj keď sa **tento model na náš trh po… Prečítať celé
Vydané  Text: 
Hyundai dlhé roky presadzoval svoj Fluidný dizajn, ktorý sa venoval najmä krivkám a oblým tvarom. Všetky **modely tejto automobilky však postupne hranatejú,** čoho dôkazom je aj nová i30-ka, Tucson či Santa Fe. V budúcnosti môžeme očakávať, že hrán ešte pribudne. Túto teóriu potvrdzujú aj prvé neoficiálne fotografie modernizovaného sedanu Elantra. Aj keď sa **tento model na náš trh po modernizácii už pravdepodobne nevráti,** jeho dizajn môže ovplyvniť budúce modely značky. Nový model radikálnym spôsobom mení najmä prednú časť auta. **Obzvlášť zaujímavé sú trojuholníkové hlavné aj hmlové svetlomety.** Ešte netradičnejšie tvary nájdete na prednom nárazníku, ktorý zdôrazňuje veľkosť masky chladiča. Veď posúďte sami!
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Inzercia

Advertisement