Hokejista Andrej Sekera dostal nové BMW X3

BMW X3 xDrive 30d s naftovým motorom v modrej metalíze a s čiernym interiérom dostal Andrej Sekera ako ambasádor spoločnosti Group M, a.s. Vozidlo si prevzal ešte počas bratislavského autosalóna.
Vydané  Text: 

Vlastne to nie je až tak ťažké. Ak chcete jazdiť na najnovšom bavoráku a ešte k tomu esúvečku, navyše zadarmo, stačí byť špičkovým zámorským hokejistom a kapitánom slovenského výberu na Majstrovstvách sveta 🙂

Andrej Sekera (8. jún 1986, Bojnice) je slovenský hokejista a hráč americkej NHL . Okrem obrannej hry vyniká kvalitnou rozohrávkou, uvádza Wikipedia. S hokejom začínal v Prievidzi, v rokoch 2001 – 04 hral za juniorov Dukly Trenčín. Od sezóny NHL 2013/14 bol hráčom klubu Carolina Hurricanes v NHL. V sezóne 2014/2015 dňa 25.2.2015 prestúpil do Los Angeles Kings. Sezónu 2015/2016 začal v drese Edmonton Oilers. Aktuálne je kapitánom a hviezdou slovenského výberu na MS 2018.
BMW X3 30d s naftovým motorom v modrej metalíze a s čiernym interiérom dostal Andrej Sekera ako ambasádor spoločnosti Group M, a.s. Vozidlo si prevzal ešte počas bratislavského autosalóna.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.