Geniálny vizionár Steve Jobs šokuje aj po smrti: Neuveríte, čo sa našlo v jeho obľúbenom BMW!

Steve Jobs, muž, ktorý premenil Apple na skutočne technologický gigant, akým je dnes, bol známy svojou láskou k autám. Miloval najmä nemecké značky. Jedno z jeho autíčok, BMW Z8, sa nedávno dostalo do aukcie.
Vydané  Text: 

Na konci minulého roka ho aukčný dom v New Yorku ponúkal za 400.000 dolárov! Čo je dvojnásobok ceny, za ktorú ho Steve v októbri roku 2000 kúpil.
O tri roky neskôr ho síce predal, ale jeho doterajší majiteľ ponechal v aute všetko, čo patrilo Jobsovi. Aj originálny vyklápací telefón značky Motorola zabudovaný v interiéri. Paradoxom je, že Jobs bol známy tým, že telefóny Motorola z celej duše nenávidel!
*Zdroj: blog.dupontregistry.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.