Ako by vyzerali dodávky od Audi, BMW, Porsche, Alfa Romeo a iných prémiových značiek?

Obrázky nájdete vo fotogalérii.
Vydané  Text: 

Tento druh vozidla stretávame na cestách každý deň a mnohí podnikatelia by si bez dodávok nedokázali predstaviť život. Aj napriek všeobecnej popularite, len veľmi málo výrobcov sa reálne pustí do vývoja úžitkových automobilov. Výber je obmedzený najmä kvôli náročným požiadavkám na spoľahlivosť, životnosť či spotrebu. Počas životného cyklu najazdí obyčajná dodávka aj milión kilometrov, bežne sa pritom zanedbáva štandardná údržba (nehovoriac o hmotnostných limitoch či zaobchádzaní zo strany vodičov). Je tak veľmi pravdepodobné, že od niektorých výrobcov sa sériovej dodávky nikdy nedočkáme, a preto nás zaujímalo, ako by mohli vyzerať úžitkové vozidlá od niektorých prémiových značiek. **VIZUALIZÁCIE NÁJDETE V GALÉRII**
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?