Nová Fabia je na spadnutie: odhaľuje ostrejšie línie a kompaktnejší zadok

Nová Škoda Fabia sa predvedie na autosalóne v Ženeve, už dnes automobilka predvádza skicu, ktorou chce o novinke prezradiť viac.
Vydané  Text: 

**Vraj ponúkne výrazne prepracovaný dizajn, vpredu aj vzadu LED svetlá a nové Simply Clever riešenia. Na novú Fabiu sme zvedaví, avšak viac ako tmavú skicu sme od Škody nezískali. **
Nová Škoda Fabia (Ženeva 2018)
„Špionážne“ fotky z testov novej Škody Fabia už medzičasom zverejnili zahraničné motoristické weby Motor1 a Autoevolution. Na kamuflovanom aute nepozorujeme výrazné zmeny v siluete karosérie, inovácie sa teda budú dotýkať predovšetkým prednej masky a svetlometov. Pri pohľade z profilu pripomína aktuálny Seat Ibiza.
Nová Škoda Fabia (2018), foto: Autoevolution
Nová Škoda Fabia (2018), foto: Autoevolution
Nová Škoda Fabia (2018), foto: Motor1
Nová Škoda Fabia (2018), foto: Autoevolution
Zdroje fotiek: https://www.motor1.com/news/179285/2019-skoda-rapid-spy-photos/ https://www.autoevolution.com/news/spyshots-2019-skoda-rapid-or-fabia-based-on-mqb-a0-testing-as-ibiza-mule-120227.html
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?