Slovenskí hasiči v minulom roku absolvovali viac ako 33-tisíc výjazdov

Nedostáva sa im takého spoločenského ocenenia, ako by si zaslúžili. Pritom len za minulý rok absolvovali o štyritisíc výjazdov viac ako v predminulom roku.
Vydané  Text: 

Ilustračná fotografia
**Tlačová agentúra Slovenskej republiky dnes zverejnila pôsobivé číslo: bilanciu výjazdov slovenských hasičov za rok 2017. Hasiči museli v priebehu roka zasahovať až 33 737-krát, čo je až o 4390 výjazdov viac ako v roku 2016.** Rok 2017 sa ukazuje ako bohatý na udalosti, pri ktorých bola nevyhnutná alebo prínosná účasť hasičov a ich techniky. Z historického hľadiska mali v uplynulom roku najviac zásahov za posledných 14 rokov. Viac výjazdov absolvovali iba v roku 2002. Čísla o výjazdoch za rok 2017 odzneli na tlačovej konferencii HaZZ, kde sa pripomenulo, že najrizikovejšími dňami v týždni pre vznik mimoriadnych udalostí a požiarov sú piatok a sobota.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?