Aktuality

SÚŤAŽ: Vyhrajte balíček pre muža od spoločnosti Adidas! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o darčekový balíček pre muža od spoločnosti Adidas.

O produkte: V rámci oslav významnej športovej udalosti vytvoril adidas v spolupráci so spoločnosťou Coty novú limitovanú edíciu Pure Game. Pure Game je, rovnako ako hosťujúca zem – JAR, drsná a neočakávaná vôňa, ktorá dokonalo stelesňuje ducha zjednocujúceho rozmanité kultury. Tato mužná vôňa spája jej nositeľov, vášnivých futbalistov – fanúšikov aj hráčov z celého sveta. A to dokazuje, že v tímovej práci nie je nič nemožné. Impossible is Nothing. Adidas sa inšpiroval bohatou rozmanitosťou a silou Juhoafrickej republiky. Vzdal hold tejto hosťujúcej zemi osobitým podpisom vône Pure Game, ktorá je výsledkom harmonického spojenia prírodných ingrediencií nachádzajúcich sa v rozmanitej krajine Juhoafrickej republiky, známej ako Rainbow Nation. Vôňa sa otvára prekvapujúcou zmesou iskrivého grapefruitu a mandarinky, podtrhnutou šumivou zelenou bazalkou a jemne koreneným čiernym korením. Srdce je zahalené do žiarivej elegancie a modernej mužnosti vďaka aromatickej levanduli a drevitému akordu guajaka a cyprusu. Základ odhaľuje prírodný aspekt tropického polokra pačuli a dreva tamboti spoločne so zmyselnými nótami tonky a kadidla.

Podmienky:

Jediné, čo musíte urobiť, je odpovedať na jednoduchú otázku: Akým trom tuzexovým klasikám sa venujeme v aktuálnom čísle časopisu Auto Motor a Šport? (Pomôcka: obálka aktuálneho vydania)

ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM TU, ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 26.11.2017! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.

12/2017

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie