Poznáme názov pripravovaného SUV kupé od Škody!

Dúfame, že vzhľad bude o niečo originálnejší ako názov.
Vydané  Text: 

Automobilka pred pár mesiacmi oficiálne potvrdila výrobu nového SUV kupé. Podľa všetkého bude novinka niesť označenie Kodiaq GT. Ako už prezrádza samotný názov, automobil bude postavený na základoch existujúceho modelu Kodiaq.
Najviac sa auto zmení od B-stĺpika smerom k zadnej časti. Kodiaq GT má byť o niečo prikrčenejší so športovejšími rysmi. Zvažujúca sa strecha s najväčšou pravdepodobnosťou uberie zadným pasažierom z miesta nad hlavou. Sedemmiestnu verziu neočakávame. Technické detaily zatiaľ nepoznáme, auto totiž príde na trh až koncom desaťročia.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?