Budúcnosť automobilky Nissan sa skrýva na tomto obrázku!

Ide o nový koncept, ktorý uvidíme na autosalóne v Tokiu.
Vydané  Text: 
Japonská automobilka Nissan zverejnila novú upútavku na koncept, ktorý pravdepodobne uvidíme na blížiacom sa autosalóne v Tokiu. Spoločnosť ešte stále neprezradila žiadne kľúčové informácie, no koncept má stelesňovať budúcnosť inteligentných automobilov značky.
Vo videu si môžete všimnúť snahu o vizualizáciu vzájomného prepojenia dopravných prostriedkov, ktoré medzi sebou komunikujú a vytvárajú akúsi sieť. Nechýba ani pohľad na siluetu tajomného konceptu. Ten má tvary športového SUV. Zaujala nás aj jemne zvažujúca sa línia strechy, ktorá nekončí tesne za zadnými dverami. Podľa doposiaľ známych informácií, má ísť o koncept s označením Vmotion 3,0. Špekuluje sa tiež nad druhom pohonu. Pravdepodobne pôjde o elektromobil na batérie, alebo vodíkové palivové články. Okrem autonómneho riadenia sa na autosalóne predvedie aj športový elektromobil. Pred pár rokmi by sme vás s touto informáciou asi vysmiali, no Nissan chce naozaj ukázať ostrú verziu modelu Leaf. Máme sa na čo tešiť! Zdroj: YouTube.com
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement