Honda ukázala nový Accord, vyzerá úchvatne. Bude už aj pre slovenský trh?

Vyzerá to tak, že sa v Honde nechali inšpirovať prednou maskou Passatu (máme na mysli chrómový pás na hrane kapoty), ale celkovo vyzerá nový Accord skvele.
Vydané  Text: 

Nová Honda Accord vo variante sedan sa konečne predviedla a my sa teraz môžeme kochať dizajnom už 10. generácie skvelého vozidla. Na Slovensku sa síce neobjavila ani 9. generácia a s tou desiatou to tiež nevyzerá dobre, môžete sa však aspoň pozrieť na to, o čo prichádzate. Aj keď nie tak úplne, veď Civic Sedan vo veľkej miere Accord dokáže alternovať, a to nielen priestorovo, ale aj samotným charakterom a jazdnými vlastnosťami.
**Viac fotografií nájdete v galérii k článku.**
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?