Slováci najčastejšie kupujú Fabie, mesačne viac ako 450 kusov

Najmenej sa predalo z malého mestského Citigo, za šesť mesiacov iba 50 kusov. Zvoní mu umieračik.
Vydané  Text: Každé piate nové auto predané na Slovensku je Škoda. Je to normálne? S aktuálnym 20-percentným trhovým podielom je česká automobilka mimoriadne úspešná a pokračuje tak v raste, ktorý sa zrejme tak skoro nezastaví.

Škoda Auto vyhlásila obchodné výsledky za prvých šesť mesiacov roka 2017 a pre fanúšikov značky sú veľmi priaznivé. Najpopulárnejším predávaným modelom je tradične **Fabia**, ktorej sa predalo 2737 kusov, čo predstavuje priemerne 456 kusov každý mesiac z prvého polroka. Ďalej Škoda sleduje trend populárnosti **Octavie** (liftback 1 203 kusov + kombi 1 517 kusov) a **Rapidu** (liftback 999 kusov + Spaceback 939 kusov). Z SUV **Kodiaq** sa predalo 585 kusov, z toho 216 v júni, čo vzhľadom na čas príchodu na trh nie je vôbec márne. Najmenej sa predalo z malého mestského Citigo, za šesť mesiacov iba 50 kusov.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?