Autodoplnky

Bezpečne so psom: Prepravná klietka pre psov Thule Allax

Prepravná klietka pre psov Thule Allax je ideálnou voľbou pre bezpečné a pohodlné cestovanie autom s vašim štvornohým priateľom.

Je navrhnutá s ohľadom na reálne situácie, podstúpila dôkladné crash testy a má inovatívnu deformačnú zónu, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu cestujúcim aj vášmu psovi.
Vydané  Text: 

Thule Allax je k dispozícii v desiatich rôznych veľkostiach pre optimálne využitie priestoru vo vozidle a ideálnej veľkosti pre postavenie a otočenie vášho psa počas prepravy. V záujme čo najlepšej užívateľskej skúsenosti si môžu majitelia psov nájsť dokonalú verziu pre svoje vozidlo pomocou funkcie vyhľadávača na webe Thule.com.

Z praktického hľadiska dostala prepravná klietka okienko a otvory, ktoré vám poskytnú dobrý prehľad o vašom chlpatom priateľovi.

Premyslený dizajn, špičková kvalita

Majitelia psov ocenia na prepravnej klietke materiály s dlhou životnosťou a premyslené konštrukčné detaily, ako sú dvierka, ktoré sa hladko otvárajú a zatvárajú a zabudovaný zámok pre väčšiu bezpečnosť.

Práve táto orientácia na detail je zárukou toho, že prepravná klietka pri jazde nehrkoce a pôsobí luxusným dojmom.

Okrem toho prinášame aj tri dôvody, prečo si túto novú prepravnú klietku pre psa zamilujete.

Inzercia


Bezpečnosť a spoľahlivosť : Prepravná klietka pre psov Thule Allax ponúka pokročilú ochranu a pohodlie pre vášho psa. Podstúpila testy pri náraze spredu, zozadu a pri prevrátení. Má inovatívnu deformačnú zónu a únikový prielez na zabezpečenie pohodlnej a bezpečnej jazdy pre vás i vášho psa.

Pre váš automobil aj vášho psa: K dispozícii je desať rôznych veľkostí s nastaviteľnou hĺbkou. Prepravná klietka pre psov Thule Allax sa dokonale prispôsobí vášmu automobilu, aj psovi.

Pre spoločný aktívny život: Táto prémiová prepravná klietka pre psov sa ľahko používa, má dvierka s plynovým piestom pre hladké otváranie a zatváranie, vstavaný zámok a skvelé príslušenstvo na doplnenie celkového dojmu.

Pre Thule je dôležité, aby výrobky boli navrhnuté pre skutočný svet. Preto prepravná klietka pre psov prešla dôkladnými testmi v reálnych scenároch, ako sú čelné a zadné crash testy. Inovatívna deformačná zóna navyše tvorí konštrukčný prvok, ktorý prispieva k unikátnosti prepravných klietok pre psov Thule. V prípade nárazu zozadu zabezpečuje deformačná zóna riadené stlačenie klietky s ohľadom na minimalizáciu rizika zranenia cestujúcich na zadných sedadlách a bezpečnosť vášho psa.
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.