DOPLNKYDOAUTA.SK

Všetko pre auto na jednom mieste. Slovenský výrobca povinnej výbavy má skladom 20-tisíc položiek, tovar sa dá vyskúšať zadarmo

Žilinská Panacea prevádzkuje najväčší showroom s presnými autodoplnkami na Slovensku.

Vydané  Text: 

Kupujete povinnú výbavu a príslušenstvo pre svoje vozidlo v hypermarketoch? Vedzte, že spolu s úsporou zopár eur z obchodu odchádzate častokrát s produktmi, ktoré vám v konečnom výsledku vydržia menej ako predpokladáte, a tak sa k nákupu musíte vrátiť a platiť opäť.

Pri nákupe čohokoľvek súvisiaceho s automobilom či motocyklom je preto najlepšie využiť ponuku niektorého zo špecializovaných obchodov a ideálne domácich, ktoré sú navyše výrobcami.

Povinná výbava a autodoplnky

Na Slovensku je jednotkou na trhu s produktmi typu „všetko pre vaše auto“ obchod Doplnkydoauta.sk. Za značkou doplnkydoauta.sk stojí spoločnosť PANACEA s.r.o. s viac ako 26-ročnou históriou, ktorá najväčším slovenským výrobcom lekárničiek, lekárničiek na pracovisko či tašiek povinnej výbavy.

Zaujímavosťou je, že ide takzvanú chránenú dielňu, keďže podporuje zamestnanosť pracovníkov so zníženou pracovnou schopnosťou. Po 26 rokoch praxe sa môže výrobca pochváliť prvotriednou kvalitou vyrábaných tovarov, ktorá je v dobe agresívnych ázijských značiek skoro nevídaná.

Sortiment e-shopu tak pozostáva z overených a kvalitných autodoplnkov a autopríslušenstva, ako sú gumové vaničky do kufraplastové vaničky do kufra s protišmykomgumové autorohožegumové autorohože so zvýšeným okrajomtextilné autokobercedeflektoryautoboxykryty kapotykryty motora a mnoho iných. Nechýbajú ani nosiče na bicykle, autokozmetika svetových výrobcov či sezónne doplnky. Zaujímavou položkou v ponuke je časť Tipy na darčeky pre motoristov, kde nájdete súpravy rôznych tovarov.

Inzercia


Najväčší showroom s autodoplnkami na Slovensku

Skladová dostupnosť dosahuje viac ako 5 200 druhov tovaru a viac ako 20-tisíc skladových položiek ihneď k odberu. Nákup cez internet je bezpečný a rýchly a pri nákupe nad 70 € je doprava zadarmo.

Spoločne s internetovým obchodom PANACEA prevádzkuje aj kamenný obchod, predajňa funguje aj ako výdajné miesto internetových objednávok.

Tento najväčší showroom s autodoplnkami s plochou 300 m² sa nachádza na adrese Prielohy 693/3, 010 07 Žilina (kliknite pre otvorenie Google Máp) a je otvorený od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 17:00 hod.
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.