SERVIS

Kompaktný kompresor OSRAM TYREInflate 1000

Bezpečná jazda začína pravidelnou kontrolou tlaku v pneumatikách. Správne nahustené pneumatiky okrem toho zabraňujú zvýšenému opotrebovaniu a znižujú aj spotrebu paliva.

Vydané  Text: 

Kompresor TYREInflate 1000 od spoločnosti OSRAM je flexibilný, ľahko použiteľný a všestranný. Či už ste v dielni, v garáži alebo na parkovisku, na ulici, na dovolenke… kompresor je ľahký a vďaka svojim rozmerom ľahko skladovateľný.

Poslúži ako mobilný pomocník na všetkých vašich cestách. Napájaný je z 12V zásuvky vo vozidle. Má integrovaný napájací kábel s navíjacím mechanizmom a flexibilnú vzduchovú hadicu s mosadznou hlavicou so závitom.

OSRAM TYREInflate 1000

Doba nafukovania pneumatík je veľmi krátka (pri 13“ pneumatike z nuly na 30 psi / 2,1 BAR za 3 minúty) a tlak sa zobrazuje v troch rôznych jednotkách tlaku – bar, kPA a PSI.

Súčasťou je priehradka na viečka ventilkov pneumatiky a veľké tlačidlo na rýchle zapnutie / vypnutie. S kompresorom sa veľmi ľahko manipuluje bez potreby ďalších nástrojov.

Kompresor OSRAM TYREInflate 1000 nie je určený výhradne pre pneumatiky automobilov, s priloženými adaptérmi je možné nafúknuť pneumatiky motocykla, bicykla, kočíka, nafukovacie člny, lopty, matrace, hračky do vody atď.

Inzercia


OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000

 • Digitálny tlakomer s veľkým displejom (PSI, BAR, kPA)
 • Nafúkne 13“ pneumatiku za 3 minúty
 • 3,5 m dlhý navíjací napájací kábel s koncovkou na 12 V do autozapaľovača
 • Odkladacia priehradka na viečka ventilkov
 • Extra dlhá 70 cm flexibilná vzduchová hadica s ľahko prístupným úložným priestorom špeciálne navrhnutým tak, aby zamedzoval zalomeniu hadice
 • Funkcia autostop pri dosiahnutí požadovaného tlaku, s pamäťou poslednej hodnoty požadovaného tlaku
 • Vybavené funkciou LED svietidla s jasným bielym svetlom
 • Kvalitný mosadzný konektor so závitom pomáha dosiahnuť aj na ťažko prístupné ventily pneumatík
 • Obsahuje tiež puzdro s latexovými rukavicami a náhradnými čiapočkami ventilov

 
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.