Technické údaje Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 140 hp BlueMotion

| Značka | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Typ | 2.0 TDI 140 hp BlueMotion |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4427 mm |
| Šírka | 1809 mm |
| Výška | 1686 mm |
| Rázvor | 2604 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1535 kg |
| Užitočné zaťaženie | 545 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 470 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1510 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 4200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 320 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 192 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1968 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 139 g/km |
| Cena |






















