Technické údaje Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 150 hp 4Motion

| Značka | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Typ | 1.4 TSI 150 hp 4Motion |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4427 mm |
| Šírka | 1809 mm |
| Výška | 1686 mm |
| Rázvor | 2604 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1546 kg |
| Užitočné zaťaženie | 624 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 470 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1510 dm3 |
| Max. výkon | 150 kW |
| Max. výkon pri | 5800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 192 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1390 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 185 g/km |
| Cena |






















